Aktuality

14/02Navštivte náš stánek na Pardubické stavební výstavě

Nová okna jsou dlouhodobou investicí. Jak správně vybrat? Rádi si o tom s vámi popovídáme, zastavte se u našeho ...

14/02Přesunutí vzorkové prodejny

Vážení zákazníci, dnem 01. 03. 2016 bude vzorková prodejna z Pardubic, Štrossovy ul. 129, přesunuta do výrobního závodu na ...

24/11Přispěli jsme na zakoupení nového vozu pro centrum Don Bosco

Pracovníci centra Don Bosco mají pro své cesty na pomoc ohroženým mladým lidem nové auto. Na financování vozu ...

Úvod / Okna, dveře / Vchodové dveře

Vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vizitkou každého domu. Musí splňovat vysoké nároky na vzhled, zákazník může vybírat z mnoha možností barvy, tvaru, výplní i povrchových úprav dveří. Námi vyráběné vchodové dveře pak mají především vynikající tepelně izolační vlastnosti, dlouhou životost a poskytují bezpečností ochranu.

Nabízíme vám dva materiály, z nichž vchodové dveře ve vlastním závodu vyrábíme. Plastové vchodové dveře z kvalitního profilu REHAU Brilant-Design a hliníkové vchodové dveře pro všechny typy staveb. Kromě dveří dodáváme a montujeme také plastová a hliníková okna.

Plastové vchodové dveře REHAU Brillant-Design

Rehau Brillant Design Pokud kladete důraz na tvar, obytný komfort a uchování hodnot, při výběru vchodových dveří ze systému REHAU Brillant-Design nešlápnete vedle. Tyto plastové vchodové dveře ve spojení s konstrukční hloubkou 70 mm získávají vynikající tepelnou a hlukovou izolaci. Zabraňují průvanu studeného vzduchu zvenčí, takže i v předsíni udržují příjemné klima.

Možnosti vzhledu

Plastové vchodové dveřeJedinečný obraz plastových vchodových dveří je dán harmonickým sladěním barvy a tvaru, který je možný kombinovat s širokou škálou dveřních výplní. Nabízíme plastové dveře od moderních tvarů přes tradiční příčkové konstrukce až k různým šikmým a obloukovým tvarům, rozetám a ornamentům. A k tomu ještě máte na výběr z mnoha druhů zasklení - od drátového skla až po vitráže. Dveře dotváří také mnoho malých detailů, jako jsou dveřní kliky, klepadla, vhozy pro dopisy a další.

Vlastnosti

Konstrukční hloubka 70 mm
Tepelná izolace hodnota Uf: 1,7 W/m2K
Odolnost proti vloupání do třídy odolnosti 3 
Povrchové zpracování vysoce jakostní, hladké, lehce udržovatelné

Pro kompletní nabídku plastových dveří nás neváhejte kontaktovat.


Hliníkové vchodové dveře HEROAL

Logo HeroalVyrábíme hliníková okna a dveře z profilového systému Heroal. Tento profilový systém je vhodný pro všechny druhy staveb. Hliníková okna a dveře vyrobená ze systému Heroal lze použít do velkých průmyslových objektů, administrativních budov i rodinných domků.

Konstrukce profilů Heroal odpovídá aktuálním požadavkům na tepelnou izolaci, protihlukovou ochranu, ochranu proti vloupání, statiku, design, vzhled povrchu i funkčnost. Přečtěte si více o technických parametrech dveří vyrobených z hliníkového profilu 020 Heroal a z hliníkového profilu 065 Heroal.

 Hliníkový profil 065 Hliníkový profil 020


Dveřní výplně pro vchodové dveře, výplně vchodových dveří

Dveřní výplně je možné použít jak do plastových vchodových dveří, tak i do hliníkových vchodových dveří. Záleží jen, jaké dveře a výplň si budete přát. Vybírat můžete ze široké škály designů. Dveřní výplň nainstalujeme do připravených křídel a rámů a dodáme kompletní vchodové dveře.

Vchodové dveře s dveřními výplněmi PERITO

Nabízíme vchodové dveře s výplní od předního výrobce dveřních výplní Perito. Více informací naleznete v katalogu Perito.

Dveřní výplně Perito Dveřní výplně Perito Dveřní výplně Perito Dveřní výplně Perito Dveřní výplně Perito Dveřní výplně Perito

Vchodové dveře s dveřními výplněmi VP TREND

Nabízíme vchodové dveře s výplní od výrobce VP TREND. Český výrobce nabízí plastové výplně, hliníkové výplně a HPL výplně. Další podrobné informace naleznete na stránkách společnosti VP TREND.

Dveřní výplně VP TREND Dveřní výplně VP TREND Dveřní výplně VP TREND Dveřní výplně VP TREND Dveřní výplně VP TREND Dveřní výplně VP TREND

Vchodové dveře s dveřními výplněmi Baupartner

Nabízíme vchodové dveře s výplní od výrobce Baupartner. Kvalitní výrobce nabízí plastové výplně, hliníkové výplně, HPL výplně. Další podrobné informace naleznete na stránkách BAU Partner.

Fotogalerie vchodových dveří

Chci poslat poptávku

+420 466 613 800info@duvox.cz
Logo DUVOX2012 © DUVOX s.r.o., všechna práva vyhrazena