Aktuality

14/02Navštivte náš stánek na Pardubické stavební výstavě

Nová okna jsou dlouhodobou investicí. Jak správně vybrat? Rádi si o tom s vámi popovídáme, zastavte se u našeho ...

14/02Přesunutí vzorkové prodejny

Vážení zákazníci, dnem 01. 03. 2016 bude vzorková prodejna z Pardubic, Štrossovy ul. 129, přesunuta do výrobního závodu na ...

24/11Přispěli jsme na zakoupení nového vozu pro centrum Don Bosco

Pracovníci centra Don Bosco mají pro své cesty na pomoc ohroženým mladým lidem nové auto. Na financování vozu ...

Úvod / Okna, dveře

Okna, dveře

Vyrábíme kvalitní plastová okna a plastové vchodové dveře z německých profilů. Dodáváme plastová okna pro bytové domy, plastová okna pro panelové domy a plastová okna pro rodinné domy. Jsme také výrobcem hliníkových oken a dveří. Součástí naší nabídky jsou žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu.

Plastová okna a dveře vyrábíme ve vlastním závodě s použitím moderních technologií. Výrobky splňují ta nejpřísnější kriteria dle ČSN 730540-2, jež stanoví požadavky na tepelnou ochranu stavebních konstrukcí. Svědčí o tom získání certifikátů od autorizované zkušebny CSI Praha. Již při výrobě montujeme do rámu okna hydroregulační štěrbiny. Spolu s odbornou montáží je to zárukou, že se ve vašem domě nebude srážet vlhkost a tvořit plísně.

Samozřejmostí je ucelený systém řešení podle přání a požadavků zákazníka, a to od fáze prezentace a technické podpory až po samotnou realizaci. Okna či dveře vyrobíme, odborně provedeme montáž, zednické práce a následně se můžete spolehnout na záruční i pozáruční servis. Plastová okna a plastové dveře dodáváme zejména pro stavby v Pardubicích, Hradci Králové, Chrudimi a širokém okolí.

Přehled naší nabídky

Plastová okna

Panelové domy

Bytové domy

Plastová okna Panelové domy Bytové domy

Hliníková okna a dveře

Vchodové dveře

Žaluzie, rolety

Hliníková okna a dveře Vchodové dveře Žaluzie, rolety


Chci poslat poptávku

+420 466 613 800info@duvox.cz
Logo DUVOX2012 © DUVOX s.r.o., všechna práva vyhrazena